tanio odbitki fotograficzne do domu

cena jednej odbitki 10 x 15cm 80 groszy

tel. +48 512 939 766

Regulamin

_____________________

 1. Usługi fotograficzne udostępnione na stronach www.tanioodbitki.pl realizowane są przez laboratorium fotograficzne firmy SPEKTRUM, 75-132 Koszalin ul. Mieszka I 30, NIP 669-100-59-24, Studio Fotografii Cyfrowej mieści się w Koszalinie przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 5/1 (numer konta: BRE Bank SA - mBank nr. 32 1140 2004 0000 3102 3377 1581), aby otrzymać od nas fakturę VAT należy zaznaczyć to przy zamówieniu i wysyłce naszym programem podając numer NIP, pełną nazwę firmy i adres.
 2. _____________________

 3. Usługi polegają na wykonywaniu odbitek na papierze fotograficznym z plików przysłanych naszym programem pobranym ze strony www. Wykonujemy też odbitki barwne i czarno białe z negatywów i diapozytywów małoobrazkowych nadesłanych tradycyjną przesyłką pocztową. Negatywy i diapozytywy po wykorzystaniu odesłane zostaną do nadawcy wraz z zamówionymi odbitkami.
 4. _____________________

 5. Przesłanie prawidłowo wypełnionego zlecenia jest równoznaczne z zawarciem umowy jednorazowego zlecenia pomiędzy Zlecającym a Firmą Spektrum.
 6. _____________________

 7. Nie stosowanie się do niniejszych warunków będzie powodem nie przyjęcia zamówienia.
 8. _____________________

 9. Osoba zamawiająca odbitki mieszkająca na terenie Polski może zamówic zdjęcia dla siebie bądż w formie prezentu dla osoby trzeciej mieszkającej w kraju. Jeżeli zamówienie będzie wysyłane jako prezent do osoby trzeciej, Studio Spektrum, będzie kontaktować się telefonicznie z zamawiającym celem potwierdzenia zamówienia i ma prawo oczekiwać na wpłynięcie zapłaty za uslugę przed wysłaniem odbitek .
 10. _____________________

 11. Zamawiający jest zobowiązany potwierdzić pocztą elektroniczną każde zamówienie.
 12. _____________________

 13. W przypadku dużej wartości zamówień, Studio Spektrum będzie kontaktować się telefonicznie z zamawiającym celem potwierdzenia zamówienia. Wysyłka zamówionych zdjęć realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszty przesyłki i pobrania za odbitki pokrywa Użytkownik.

Warunki techniczne

_____________________

 1. Odbitki są wykonywane wyłącznie z plików zapisanych w formacie JPG.
 2. Zdjęcia z plików cyfrowych na papierze fotograficznym wykonywane są w wybranym przez użytkownika formacie określanym w centymetrach (np.9x13; 10x15; 13x18; itd). Studio Spektrum, gwarantuje ścisłą ochronę danych osobowych przekazanych przez Użytkownika i wykorzystanie ich wyłącznie w celach związanych z należytą realizacją zamówienia.
 3. _____________________

 4. Pliki przekazane do realizacji zlecenia są usuwane po 60 dniach od dnia realizacji. Studio Spektrum w Koszalinie, realizuje zamówienia w najlepszej wierze w oparciu o najnowocześniejszą technologię, zarówno cyfrową jak i fotograficzną. NIe bierze jednak odpowiedzialności za złą jakość odbitek fotograficznych spowodowaną złej jakości lub wadami nadesłanych plików lub innych materiałów fotograficznych. Odpowiedzialność z tytułu gwarancji obejmuje tylko te wady, które powstały w trakcje realizacji zlecenia.
 5. _____________________

 6. Studio Spektrum w Koszalinie, posiada pełną swobodę podejmowania decyzji co do odrzucenia lub przyjęcia zlecenia do realizacji. Podejmując decyzje o odmowie przyjęcia zlecenia do realizacji, Studio Spektrum rozważy w szczególności, czy zlecenie nie zawiera treści obelżywych, zniesławiających lub w inny sposób naruszających dobra osobiste osób trzecich, oraz czy zlecenie nie jest sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami współżycia.
studio SPEKTRUM